İş Güvenliği Yönetim Sistemi

İş Güvenliği Modülü

Gemiadamlarının ve gemilerinizin tüm güvenlik ve denetim ihtiyaçlarını tek bir uygulama üzerinden çözün. Gemi, gemiadamı ve sefer güvenliğinizi maksimuma çıkartın. Tüm bu güvenlik ve denetim süreçlerinizi zamanı verimli kullanarak kolayca yönetin. Gemi faaliyetlerinizi kesintisiz devam ettirin.

Denetleyin ve kontrol edin

Tüm denetimleri planlayın ve kayıtlarını tutun. Nozzle ile denetim periyotlarınızı düzenli bir şekilde takip edin. Otomatik düzenlenen denetim tarihleri ile hiçbir şeyi gözden kaçırmayın. Yaptığınız denetimlerin sonuçlarını Nozzle üzerinden analiz ederek Internal SMS & ISPS Audit, External SMS & ISPS Audit (3rd party audit), ISO 3rd party audits, 2nd Party Audits, Flag State Inspection, ILO Inspection, Port State Control , Marpol Inspections, Sanitation Inspections, Class Inspections, SIRE / CDI Vettings, Company Inspections, TMSA Self Assessments gibi denetim gruplarına her zaman uyumlu kalın. Şartlara göre yeni denetim grubu ekleyerek her zaman güncel kalın.

Kazalara ve olaylara karşı tedbirli olun

Gemilerinizin günlük faaliyetlerinde meydana gelen veya gelebilecek her olayı tespit edin ve gemiadamlarınızın tedbir almasını sağlayın. Nozzle ile gemiadamlarınız uluslararası emniyet yönetimi (ISM) standartlarına göre Accident, Incident, Nearmiss raporlarını girsin. Raporların gemi, yıl, sefer gibi detaylara göre analizini yapın. Tüm bu süreçleri kolayca takip edin ve analizleri görün.

Gemiadamlarınızı eğitin

Nozzle üzerinden özel durum toplantıları, özel çalışma toplantıları ve rutin toplantılar düzenleyin. Böylece gemiadamlarının tüm güvenlik ve şirket prosedürlerini takip etmesini sağlayın. Eğitim için kullanılan dökümanlar, alınan kararlar, içerik, katılımcılar gibi bilgileri düzenli bir şekilde arşivleyin. Daha kolay paylaşım ve görev yönetimi sağlayın. Kaptanlarınız SHEQ disiplinine uygun olarak güvenlik, sağlık, çevre ve kalite faktörlerinin iyileştirilmesi için önerilerini paylaşsın. Planla-kontrol et-harekete geç döngüsüyle süreci kolaylaştırıp sorunları erken teşhis edin. Böylece çözümlere erken başlayın.

Uluslararası denetimlere uygun kalın

Paris MoU, Tokyo-Karadeniz-Hint MoU ve Karayipler MoU’nun yayınladıkları kontrol listesi zaman zaman güncellenmektedir. Siz de bu kontrol listesine Nozzle ile yoğunlaştırılmış denetimlere hazır olun ve her zaman uyumlu kalın. Kargo ve yaşam mahallinin güvenliği için gemiadamlarının prosedürler hakkında bilgili olduğuna emin olun. Tüm gemi tipleri üzerinde rutin PSC denetimleri yürüten Liman Devlet Kontrol Görevlileri’nin denetimlerine her zaman tam bir şekilde hazır olun.

Daha kolay bilgi akışı sağlayın

Yoğun e-posta trafiği yerine iyi işleyen bilgi akışı sağlayın. Sirküler, uyarılar, raporlar, deneyimler gibi konular oluşturup kategorize edin. Çizim, görsel, form gibi ekleri rahatlıkla ekleyin. Gemide bulunması gereken denizcilik evraklarınız eksiksiz olsun. NTM (Notice to Mariners ), ENC (Electronic Navigational Charts) ALRS All (Admirality List of Radio Signals) Chart Catalogue, ECDIS Model

GEMİ FİLONUZU YÖNETMEK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BURADA.

Kuru yük, tanker veya hangi gemi tipi olursa olsun filonuzu kolayca yönetin.