Operasyon Yönetim Sistemi

Operasyon Yönetim Sistemi

Tüm operasyonel süreçlerinizi kolaylaştırarak gücünüzü artırın. Nozzle operasyonel yönetim sistemi ile, uçtan uca yönetim imkanıyla personelin operasyonel yükünü azaltarak asıl işlerine odaklanmalarını sağlayın. Böylece sefer performansınızı artırır, karınızı maksimize edersiniz.

Sefer detaylarını yönetin

Gemilerinizin sefer planlamalarını ayrıntılı ve kolay şekilde yapın. Gemi sefer detayları, sefer geçmişi, güncel konumu ve gemi personel detayları gibi bilgileri tek ekranda görün. Günlük gemi raporları ile sefer hava durumu, sefer süresi gibi teknik detayları ve bunların analizlerini görebilin.

Performansı denetleyin

Nozzle performans uygulaması ile gemilerin yakıt, yağ ve su tüketim performanslarını görebilin. Gemiler kendi alım ve harcamalarını analiz ederken merkezden tüm filonun analizini yapın. Bu performans analizleri sayesinde düşük emisyon değerlerine ve doğru raporlamalara ulaşın.

Harita üzerinde görün

Gemilerinizin raporlarına göre, gerçekleşen seferlerin rotalarını harita üzerinde görün.

Liman ve terminal deneyimini paylaşın

Tüm yüklerin yükleme ve indirme raporlarını detaylıca görün. Kaptanların liman ve terminallerde yaşadıkları deneyimleri paylaştıkları sistem sayesinde diğer kaptanlar önceden bilgilendirin. Bu sayede liman ve terminallerde yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı önlem alın.

Sefer gelirlerini analiz edin

Tamamlanmış seferlerin gelirlerini, liman ve yakıt masraflarını ve bunlara ait dökümanları yönetin.
  • Sefer sırasında yaşanan beklenmedik zaman kayıpları
  • Yükleme ve tahliye esnasında alınan protestolar (filo, protesto ve liman bazlı)
  • Kargo trafik
  • Hangi limanda ne yüklenmiş ne tahliye edilmiş Gibi analiz raporları sayesinde seferlerin her detayına hakim olun.

Enerji verimliliği standartlarına uyumlu kalın

Nozzle, verileri sizin yerinize işleyerek gemilerinizin denizcilik sektörünün (EEOI / EU-MRV) standartlarına uyumlu kalmasını sağlıyor. Nozzle ile iş yükünüzü artırmadan enerji verimliliğinizi artırın.

Maliyet hesabınızı yapın

Gemilerin sefer bazlı navlun hesaplamalarını yaparak sefer boyunca yapılan liman, yakıt ve diğer masrafların analizini yapın.

GEMİ FİLONUZU YÖNETMEK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BURADA.

Kuru yük, tanker veya hangi gemi tipi olursa olsun filonuzu kolayca yönetin.