Personel Yönetim Sistemi

Personel Yönetim Sistemi

Personelinizle ilgili tüm işlemleri tek bir yazılım üzerinden gerçekleştirerek insan kaynaklarınızı hızlı ve etkili kullanın. Nozzle ile, personel yönetiminizi kolaylaştırın, operasyonel gücünüzü artırırken çalışanlarınızın verimliliğini en üst düzeye çıkarın.

Tek yerden yönetin

Nozzle insan kaynakları modülü ile personelinizin güncel bilgilerini, gemiadamı cüzdanı, pasaport, visa, sertifika, kontrat gibi geçerlilik süresi yaklaşan dökümanlarını tek bir yerde toplayın. Böylece hiçbir doküman tarihi gözünüzden kaçırmayın ve baştan önlem alın.Değişimi kolayca planlayın

Nozzle gelişmiş arama ve eşleştirme sistemi sayesinde gemilerinizdeki personel değişimi için en uygun adayı bulun ve atama yapın. Gemiadamlarının kontrat ve sertifikalarının bitiş süresine göre uygunluğunu kolayca kontrol edebilin, olası sorunlara karşı önlem alın.

Bilgileri gizli tutun

Nozzle yönetici değerlendirme bölümü ile şirket içinde gizli kalacak şekilde personeliniz hakkında yorum ve notlar alın.

Personel gelişimini takip edin 

Nozzle ile personel hakkında gemi veya karadan girilmiş tüm değerlendirmeleri ve değerlendirmelere yapılmış şirket yorumlarını, personelin başarısız değerlendirme sonucu aldığı eğitimler ve eğitim sonrası performansını gözlemleyebilirsiniz.
 

Personel deneyimi değerlendirin

Personelinizin aktif olarak ve geçmişte hizmet verdiği tüm gemileri, süreleri, ayrıldığı liman ve nedenlerini kayıt edin ve ihtiyacınız olduğunda kolayca bakabilin.
 

Bilgileri değere dönüştürüm 

Personelinize ait girmiş olduğunuz bilgilere göre Nozzle sizlere bazı istatistikler sunmaktadır.
  • Personel bağlılık oranları
  • Görev ve yetkinlik bazlı istatistik
  • Yaş bazlı istatistik
  • Stajyer/Öğrenci devamlılık istatistikleri

Böylece personelinizin çalışma durumunu detaylı bir şekilde görüp gerektiğinde önlem alabilin.
 

Aklınız hak edişlerde kalmasın 

Gemi adamı aylık gider ve hak edişlerini bu bölümden detaylı bir şekilde hesaplayabilin.
 

Uluslararası standartlara uyumlu kalın

Tanker filoya sahip olan işletmeler ve armatörler, Nozzle üzerinde OFFICER MATRIX’i kullanarak OCMIF gerekliliklerine uyumlu kalır.  

OCMIF gereklilikleri değiştikçe NOZZLE üzerinden kuralları değiştirin ve siz de değişime hızlıca ayak uydurun.

Kimyasal tankerlerinize özel Certificate Of Competency, Issuing Country, Tanker Certification, STCW V Para, Radio Qualification gibi bilgileri düzenleyebilin.
 

GEMİ FİLONUZU YÖNETMEK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BURADA.

Kuru yük, tanker veya hangi gemi tipi olursa olsun filonuzu kolayca yönetin.