Satınalma Yönetim Sistemi

Satınalma Yönetim Sistemi

Tüm satın almalarınızı tek bir yerde yaparak karmaşaya son verin. Tüm tedarikçilerden en iyi fiyatları alarak maliyetleri azaltın. Satın alma verilerinizi doğru bir şekilde analiz ederek işletmenizin karlılığını artırın. 

Satın alımlarınızı düzene sokun

Satın almalarınızı karmaşadan kurtarın Yedek parça, yağ, sarf malzemeleri ve kumanya gibi satın alımlarınızı tek bir yerden yapın. Nozzle size stoğu azalan malzemelerin uyarısını verir. Stok problemi yaşamadan satın alımlarınızı akıllıca yapın. Kataloglarla Çalışın Uluslararası kataloglarla çalışın Satın almalarınızda hatayı engelleyin Impa ve diğer katalog türleriyle eş çalışan yazılım sayesinde hatalı ürün seçimini engelleyin. Katalog dışı ürünler için de özel istek oluşturabilin.

Teklif alın, en iyisini seçin

Nozzle, ihtiyacınız olan malzemeler için tüm tedarikçilerden gelen tekliflerin fiyat – performans olarak en iyilerini sizin için belirler. En iyi teklifi kolayca seçerek maliyetleri azaltın. Nozzle ile ihtiyacınız olan malzemeler için tüm satıcılardan teklif alın. Teklif karşılaştırma sayesinde sizin için en iyisini seçin.

Operasyonel verimliliğinizi artırın

Gemilerinizin raporlarına göre, gerçekleşen seferlerin rotalarını harita üzerinde görün.

Liman ve terminal deneyimini paylaşın

Nozzle, alınacak malzemenin fiyat ve önemine onay verecek kişileri belirler. Doğru kişilerin onay vermesini sağlayarak iş hızınızı artırın.

Satın alma analizlerinizi görün

Hangi malzemeden ne kadar harcanmış, hangi tedarikçiden ne kadar alım yapılmış, hangi limanda hangi malzeme ne kadar fiyatla satılıyor gemi/yıl bazında karşılaştırmalı analizleri görün.

GEMİ FİLONUZU YÖNETMEK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BURADA.

Kuru yük, tanker veya hangi gemi tipi olursa olsun filonuzu kolayca yönetin.